Najlepszy skup drewna, jaki możesz wybrać

Stawiamy na najlepszą współpracę z Klientami i gwarantujemy świetne ceny!

Skup drewna

Stare drewno

Stare drewno wraca do łask, a ich zastosowanie to o wiele większy zakres niż zwykłe spalanie go w piecu lub w czasie ogniska. Ten niesamowity surowiec potrafi wiele, szczególnie dzięki swoim świetnym właściwościom, nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie właśnie na drewno stale wzrasta.

Jeżeli więc jesteś w posiadaniu starego drewna, świetnie się składa! Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym skupem drewna na terenie całej Polski! Poznaj nas i poznaj moc drewna!

Stare drewno

Jakie drewno skupujemy?

Stare drewno to przede wszystkim świetny sposób na dekorację domu, w ten sposób powstają stoły, nowe podłogi, blaty i wiele innych. Zależy więc nam na tym, aby skupowane drewno było jak najlepszej jakości i niestety nie jesteśmy w stanie przyjąć każdego z nich.

Drewno, które przyjmujemy, powinno:

  • Być w dobrym stanie
  • Nie być zainfekowane przez owady i insekty,
  • Być niemalowane,
  • Być niespróchniałe,

Nie jesteś pewny czy stare drewno jest odpowiednie?

Jeżeli nie jesteś pewny, czy stare drewno, które chcesz nam sprzedać, spełnia wszelkie warunki, proponujemy prosty sposób, by ułatwić Państwu skup.

Wystarczy się z nami skontaktować i wysłać zdjęcia drewna, które chcą Państwo sprzedać. Dzięki temu w łatwy i przede wszystkim szybki sposób możliwa jest ocena drewna i ułatwienie naszej współpracy.

Bądźmy w kontakcie i dajmy nowe życie dla starego drewna!

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.